Alert: 11/24/2021 Njoftim Te nderuar antar ju njoftojm se tiketa…

Alert

Njoftim

Te nderuar antar ju njoftojm se tiketat per festimin e 28 Nentorit do te shiten sot ( E Shtun 11/13/2021 ), prej ores 6pm – 7pm te Qendra Kulturore Shqiptare Amerikane te gjith te interesuarit munden te vin me i ble tiketat. Cmimi i tiketatave eshte per Adult $60, dhe prej 4 -13 vjet $30. Ne fillim do tu argetojn femijet e QKSHA dhe pastaj kengetaret e mirnjohur Nehat Curri dhe Afrim Aliu. Ju faliminderit dhe ju mirepresim te kalojm dhe ta festojm se bashku diten me madheshtore per ne si Shqiptar. Per me shum informata ju lutemi mundeni me i gjet edhe ne rrjetet tona si ne Facebook ( Albanian American Culture Center) dhe ne Instagram
Fatmire Mante (201) 450-6931
Mereme Veliu (973) 248-2143
Emine Beqiri (973) 703-4493

Ju faliminderit,
Keshilli i QKSHA

Posted in Alerts.

Leave a Reply