Alert: 10/13/2020 Es Selamu Alejkum , Te nderuar besimtare, …

Alert

Es Selamu Alejkum , Te nderuar besimtare, “ TË ALL-LLAHUT JEMI DHE TEK AI DO TË KTHEHEMI! Ju LAJMEROJM se ka nderruar jete Zimbrie Dika , shoqja e Bashkimt (nena e Besnikut)Zoti xh. sh. e meshirofte) VARRIMI ESHTE KRY NË VENDLINDJE kurse konaku esht hapur te shpia e dhendrrit Fitim ibraimi
444 Fairfield rd
Wayne Nj
Prej sot e Mart, e merkure dhe e Enjte prej ores 2pm deri në ora 8pm
Zoti e shperbleft me xhehnet

Posted in Alerts.

Leave a Reply